Вело-день: здоровий спосіб життя
12 червня працівники Миколаївської обласної бібліотеки для дітей провели просвітницьку вуличну акцію «Вело-день: здоровий спосіб життя». Про що говорили? Про безпеку (це мега-важливо!): Нагадали і роверистам, і пішоходам, що на Соборній є крута велодоріжка. Давайте поважати простір один одного! Велосипедистам — своя смуга, піхоходам — тротуар, і всі щасливі та ціли. Про кайф від педалей: …